top of page

Pracownia została założona w roku 1992. Długie, bogate i różnorodne doświadczenie projektowe oraz, przede wszystkim, realizacje stworzyły kreatywny zespół architektów, konstruktorów i branżystów.

Jesteśmy bardzo elastyczni i mamy unikatowe doświadczenie. Projektowaliśmy i nadzorowaliśmy tak różnorodne inwestycje jak przebudowy i adaptacje pomieszczeń na mieszkania, gabinety lekarskie, stomatologiczne, sklepy, restauracje, puby, poprzez projekty domów jednorodzinnych, rezydencji, budynków wielorodzinnych, zespołów zabudowy mieszkaniowej i osiedli po projekty budynków sakralnych, hoteli, ośrodków sportowych, zakładów przemysłowych, hal składowych czy remonty obiektów zabytkowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieszablonowemu podejściu do kreacji architektonicznej potrafimy zaproponować rozwiązania najtrudniejszych zadań projektowych. Naszym celem jest zapewnienie PT Inwestorowi kompleksowej obsługi od uzyskania niezbędnych zapewnień i warunków technicznych realizacji poprzez warianty koncepcyjne, wielobranżowe dokumentacje budowlano - wykonawcze z niezbędnymi uzgodnieniami po nadzory podczas realizacji i oddawania obiektów do użytkowania.

 

Nasz zespół:

Lech Wojtas, dr inż. arch.
Bartosz Znojkiewicz, mgr inż. arch.
Natalia Kopitza, mgr inż. arch.
Partnerzy:
- ConStructure Studio Konstrukcyjne,
- P. P. P. H. U  DOMIKO  JACEK MIKOŚ,
- inż. Arkadiusz Knora,
- Ms Instal,
- Biuro Projektowe CAD-INSTAL PIOTR PRZYBYCIN
- Firma Beta s.c. Elżbieta Tomaszewska, Janusz Belok,
- BIJOKOWE biuro kosztorysowe,
- drk projekt Dariusz Karolczyk,
- AERECO,
- Pracownia 44STO,

 

bottom of page